Košarkaši UKK „Student“ Tuzla savladali ekipu „Orlovik Žepče“

U drugoj utakmici nastavka prvenstva u A-1 lige košarkaši Univerzitetsko-košarkaškog kluba „Student“ Tuzla pobijedili su ekipu Košarkaškog kluba „Orlovik Žepče“ rezultatom 81:58, na utakmici održanoj u Tuzli.

Međutim,pobjeda nije ni malo lako postignuta ,jer su se gosti odlično držali do zadnje četvrtine ,kada su se  igrači Studenta razigrali  i ovu četvrtinu dobili sa 30:17.

U ekipi Studenta najbolji strijelac bio je mladi Đžuderija sa 20 i Mušanović sa 16 poena. Na ovoj utakmici odlično je zaigrao i povratnik u ekipu Abraši koji se istakao u organizaciji igre i sa nekoliko izuzetnih asistencija doprinjeo pobjedi Studenta.

CentralnoGrijanje

UKK Student narednu utakmicu igra u Brčkom protiv KK Brčko distrikta 1. februara 2014 god.