Barcelona u prvom poluvremenu slomila Levante za 15. pobjedu u sezoni

0
16

Lider španskog prvenstva bez većih problema ubilježio je novu pobjedu. Barcelona je rutinski savladala Levante na svom Camp Nouu, 3:0, te tako napravila novi korak ka tituli prvaka Španije.
Prvi gol djelo je fenomenalnog Lionela Messija u 12. minuti, da bi Luis Suarez u 38. povisio prednost domaćih na 2:0.

Konačan rezultat postavlja Paulinho u sudijskoj nadoknadi, na asistenciju Messija.

U prethodnom današnjem meču 18. kola španske Primere, Leganes je ubilježio minimalnu pobjedu nad Real Sociedadom (1:0).

FudbalKošarkaRukometTenisAuto-MotoOstali sportovi
07.01.2018. / 18:24h Fudbal – La Liga Barcelona u prvom poluvremenu slomila Levante za 15. pobjedu u sezoni Barcelona u prvom poluvremenu slomila Levante za 15. pobjedu u sezoni Foto: Agencije / Vijesti.ba Lider španskog prvenstva bez većih problema ubilježio je novu pobjedu. Barcelona je rutinski savladala Levante na svom Camp Nouu, 3:0, te tako napravila novi korak ka tituli prvaka Španije.